Pro útulně a pohodlně zařízené bydlení je nezbytný pěkný a praktický nábytek. V dnešní době existuje řada výrobců prodávajících sériově vyráběný nábytek. Tento nábytek může být kvalitní i praktický. Zakázkový nábytek má však několik zásadních výhod. Maximálně odpovídá kladeným požadavkům na rozměry, vybavení, členění, umístění, barevného a materiálového provedení.

Současní výrobci plošných materiálů (dřevotřískových desek) dodávají nepřeberné množství vzorů, ze kterých. V kombinaci s vhodným kováním, výsuvy, výklopy a dalšími prvky, lze vyrobit prakticky jakýchkoli nábytek a splnit tak sny zákazníků o pěkném, pohodlném a příjemném bydlení.

Vyrobíme pro vás jakýkoli zakázkový nábytek, ať se jedná o stoly, skříně, komody, postele, konferenční stolky, police, kancelářský nábytek, kompletní obývací a dětské pokoje, ložnice, šatny atd. 

Do našeho zakázkového nábytku nepoužíváme komponenty levné čínské provenience. Doporučuji komponenty osvědčených značek, například Häfele, Blum nebo Hettich.
M. Hilšer, majitel

 
 

K výrobě požíváme plošný materiál osvědčených značek Egger, FunderMax, Kronospan a další. Kování výrobců Blum, Hettich a Häfele. Dle přání zákazníka však použijeme i výrobky jiných značek. Rozhodně však k výrobě nepoužíváme levné čínské komponenty. Na základě našich zkušeností nejsme pak schopni zaručit dlouhodobou funkčnost zakázkového nábytku.

Zakázkový nábytek na míru umožňuje beze zbytku využít prostor.

Chápeme, že si nemusíte být jistě vhodným vzhledem nábytku, který vlastně existuje jen v představách. Před zahájením výroby proto připravíme prostorový (3D) návrh konkrétní skříně, komody, obývací stěny apod. Dle požadavku do 3D vizualizace zahrneme celý prostor (pokoj, chodba, kuchyně atd.). Pak se teprve můžete definitivně rozhodnout.

 

[ngg src=“galleries“ ids=“10″ display=“pro_mosaic“]