Zakázkový nábytek

Zakázkový nábytek

Více »

Nábytek z masivu - jídelní stůl

Nábytek z masivu

Více »

Kuchyňská linka - bílý lesk

Kuchyňské linky

Více »

Vyberte si z našeho sortimentu co vás zajímá. Preferujete osobní jednání? Sjednejte si schůzku. Můj telefon je 606615904.
M. Hilšer, majitel

Vestavné skříně

Vestavné skříně

Více »

Zahradní domek

Pergoly – terasy

Více »

Interiérové dveře

Dveře

Více »

Schodiště z masivu - dub

Schodiště

Více »

 

 

Zakázkový nábytek

Nábytek zhotovený z plošných materiálů, což jsou lamino desky a pracovní desky. K výrobě našeho nábytku používáme desky značek Egger, Kronospan, Emotion by Cleaf, FunderMax a Trend Collection. Tyto značky nabízejí nepřeberné množství dekorů dřeva a barev. V nabídce jsou ovšem i dekory kamene a kovu. Vyrobýme jakákoli nábytek do bytu, kanceláře a vybavíme i obchod nebo restauraci.

Nábytek z masivu

Dřevo je materiál prověřený staletími. Nábytek ze dřeva je krásný a praktický. Nábytek z masivu vyrábíme zejména z dubu, buku, jasanu, olše a lípy, případně z dalších i exotických dřevin. Ve vlastní lakovně pak dodáme nábytku konečný vzhled. Z masivního dřeva opět vyrábíme celý sortiment nábytku k bydlení i do kanceláře.

Kuchyňské linky na míru

Dnešní bydlení se neobejde bez kuchyňské linky, ať už velké, malé, rovné nebo do L nebo U, případně s ostrůvkem. Linky vyrábíme z lamino desek a pracovních desek. Dodáme však i linky z masivního dřeva a pracovní desky kamenné nebo betonové. Do našeho nábytku a kuchyňský linek používáme kování a další prvky značek Blum, Hettich, Häfele nebo dle přání zákazníka. Levné kování čínské výroby nepoužíváme.

Vestavné skříně

Vestavné skříně splňují požadavek na úsporu místa a velkou úložnou kapacitu. Nejčastěji se vestavné skříně instalují do ložnic, ale dobrou zkušenost i s jejich instalací do různých výklenků, slepých chodeb a do podkroví, kde ideálně vyplní i snížený prostor. Při dobrém rozčlenění vnitřního prostoru skříně s využitím zásuvek a výsuvů není problém se pohodlně dostat k uloženým věcem.

Pergoly – terasy

Nejen v domě žije člověk. Vyrobíme a nainstalujeme pergoly a terasy různých velikostí a provedení. Dodáme rovněž zahradní domky pro uložení sezónních věcí nebo uskladnění dřeva. Dle požadavku dodáme i dřevěné chodníky venkovní schody, lavice a další mobiliář zahrady.

Dveře interiérové/vchodové

Vyrobíme a dodáme interiérové  dveře včetně obložek. Žádány jsou zejména dveře z masivu. Dveře rovněž nainstalujeme a opatříme požadovaným kováním. Na přání vyrobíme nejen klasické dveře, ale dveře posuvné nebo skládací a posuvné stěny, kterými je možno dle potřeby rozdělit celou místnost. Vchodové dveře dodáváme nejen k rodinným domům, ale často v rámci oprav instalujeme nové vchodové dveře i domů bytových. Vyrábíme i dřevěné vrata na míru. Instalujeme i dveře jiných výrobců, zejména pokud se jedná o dveře protipožární nebo bezpečnostní.

Schodiště

Dle požadavku vyrobíme a namontujeme zcela nové dřevěné schodiště, včetně zábradlí a dalších doplňků. Rovněž provádíme instalaci dřevěných prvků na stávající betonové nebo kamenné schodiště a opravy dřevěných schodišť.