Kuchyně je centrem života mnoha domácností. Vybavit ji vhodnou kuchyňskou linkou je velmi důležité. Sériově vyráběné linky mnohdy nesplňují náročné požadavky zákazníků nebo jsou pro daný prostor nevhodné.

Navrhneme a vyrobíme pro vás kuchyňskou linku na míru. Vzhled, tvar a vybavení linky je pouze na vás. V naší kanceláři budete mít k dispozici vzorky desítek povrchů různých barev a struktury. Pokud budete chtít, poradíme vám s uspořádáním kuchyňské linky a jejím vybavením vhodnými výsuvy, výklopy a dalším kováním. My preferujeme výrobky značek Blum, Hettich a Häfele, ale přizpůsobíme se vašim požadavkům.

Nejste si jisti vzhledem vaší kuchyně? Nakreslíme pro vás nejen podrobný plánek, ale i 3D návrh kuchyňské linky včetně celé kuchyně. Na přání připravíme i fotorealistická vyobrazení.
M. Hilšer, majitel

Kuchyňská linka na míru je jedinečným řešením nejen pro atypické kuchyně, ale pro všechny, kteří chtějí od kuchyňské linky nejen praktičnost, ale i dokonalý vzhled a pohodlí. Moderní kuchyňské linky poskytnou překvapivě hodně ukládacího prostoru při zachování pohodlné dostupnosti.

Kuchyňská linka na míru je jedinečným řešením

Dokážeme splnit jakékoliv přání kuchařek i kuchařů. Vyrobíme vše od tradičních zdobných linek až po moderní kuchyně s čistými liniemi (máme vlastní lakovnu pro povrchy ve vysokém lesku podle vzorníku RAL). Zhotovíme skříňky s jednoduchým otevíráním, vyklápěcím mechanismem i šuplíky s plnovýsuvnými pojezdy. Dodáme třídiče a další vnitřní vybavení, do linky zakomponujeme různá nápaditá řešení a LED osvětlení.

Nejste si jisti vzhledem vaší kuchyně? Připravíme pro vás nejen podrobný plánek, ale i 3D návrh kuchyňské linky včetně celé kuchyně. Na přání připravíme i fotorealistická vyobrazení.