V našem portfoliu naleznete prakticky jakýkoli typ nábytku. Velmi oblíbené jsou například jídelní stoly z masivního dubu. Tyto stoly jsou skutečně krásné a velmi praktické. Jsou ozdobou každé kuchyně nebo jídelny.

Rovněž postele ať již manželské, jednoduché nebo vysouvací patří k populárním výrobkům. Samozřejmostí je i zakázková výroba komod, skříní, konferenčních stolků, televizních stěn, pracovních stolů, lavic atd. Rovněž vyrábíme i zahradní nábytek z masivu. Nábytek nejen vyrobíme, ale opatříme i vhodnou povrchovou úpravou, abychom plně vyhověli vašim požadavkům na jeho vzhled.

Drásaný povrch dřeva

Drásaný povrch

V posledních letech popularita nábytku z masivního dřeva stoupá. Abychom vyhověli našim zákazníkům, vyrábíme nábytek z dubu, buku, jasanu, olše, lípy a jilmu. Na přání vyrobíme nábytek z dalších dřevin i exotických. Dřevo rovněž moříme do požadovaných odstínů a lakujeme nebo impregnujeme. Pro rustikální vzhled dřeva se nám výborně osvědčilo tzv. drásání. Povrch nábytku je kartáčován ocelovým kartáčem, čímž vynikne struktura dřeva a povrch má výraznou přirozenou kresbu.

 

Nábytek z masivního dřeva je léty prověřená klasika.

Z masivního dřeva vyrábíme i interiérové dveře, vchodové dveře, schodiště a další věci sloužící k výbavě domu nebo bytu. Na dvůr nebo zahradu vyrobíme nejen zahradní nábytek, ale pergoly, terasy, zahradní domky a přístřešky.

Námi vyrobeným nábytkem z masivu vybavíme jakýkoli interiér, ať se jedná o bytové prostory nebo restaurace, kanceláře atd. A pokud zákazník projekt nemá, zprostředkujeme konzultaci s architektem, který navrhne nejvhodnější řešení. 

 

[ngg src=“galleries“ ids=“5″ display=“pro_mosaic“]