Vyrábíme a montujeme interiérové dveře, vchodové dveře, vrata a posuvné dveře vše včetně zárubní. Rovněž renovujeme dveře a vrata z masivu.

Součástí každého domu nebo bytu jsou dveře, jak interiérové, tak vchodové. Zajímavou alternativou jsou pak dveře posuvné. Dveře vyrábíme zejména z masivu, včetně zárubní klasických i obložkových. Dle požadavků zákazníka dveře opatříme finální povrchovou úpravou, vhodným zámkem a kováním. Do vchodových dveří montujeme i tzv. elektrického vrátného. Právě vchodové dveře jsou velmi oblíbeným artiklem a v řadu jsme jich dodali i v rámci revitalizace činžovních domů.

V posledních letech stoupá oblíbenost posuvných dveří a posuvných stěn. Výhoda je zřejmá, při otevření dveře nezabírají žádné místo. Posuvné stěny jsou vhodné k rychlému a pohodlnému rozdělení místnosti. S ohledem na zajištění dlouhé životnosti a spolehlivosti osazujeme posuvné dveře kováním značek Hettich a Häfele. Na přání dodáme samozřejmě i výrobky jiných značek. Interiérové dveře i vchodové dveře vyrábíme jak plné tak i prosklené.

 

[ngg src=“galleries“ ids=“8″ display=“pro_mosaic“]